Ar mākslu pret auto!

Nesen mums piezvanīja uzņēmums, kurš jau 20. gadus nodarbojas ar starptautiskajiem kravu pārvadājumiem. SIA “Tūre S” īpašnieks Uldis Stalmeistars jau pirmajā tikšanās reizē ieminējās, ka līdz šim pa lielam, esot iztikuši saviem spēkiem ar foto lietām, bet šoreiz vēloties profesionāļu redzējumu savam uzņēmumam.

Foto uzņēmumam – “Tūres”

Mums šis darbiņš bija interesants izaicinājums, jo bija gan jāsaplāno vairākas foto sesiju vietas, kur novietot kravas auto sastāvus, pat veselus 6.gab, gan fotogrāfēšanas procesā jāaptur satiksme uz Liepājas šosejas, gan arī naktī lietū jāspēj izveidot foršas bildes. Vienvārdsakot interesanti un radoši.

Video –

[su_youtube url=”https://youtu.be/kJS0HyyUVyg”]

Jā, starpcitu sākām darboties jau no 5,00 rītā, kamēr Dienvidu tilts ir praktiski tukšs un kustība minimāla, turpinājām pie Rīgas HES, kur mūs pārsteidza lietus, kurš sāka līt tieši tad, kad mūsu drons bija 847 metrus no pults, nācās mukt mājās sporta režīmā, pat ātrāk kā tobrīd kustējās jaunie Mercedes kravas sastāvi. Riskants, bet interesants darbs 🙂

Ar šo darbiņu mēs vēl vairāk sapratām, kas īsti ir starptautiski kravas pārvadājumi, iekāpjot jaunajos Mercedes mēs bijām tiešām parsteigti, cik komfortabli auto ir uzņēmumam, kas nodarbojas ar dažādu kravu pārvadāšanu, nemaz nerunāsim par ekstrām, piem: autopilotu, adaptīvo kruīzu u.c. Paši jaunākie auto jau spēj pārvadāt kravas bez šofera klātbūtnes, jā bez!!! Ieprogrammējam to un aiziet.

 

Skataties foto galeriju – 

[foogallery id=”1156″]

.

Aero foto no drona

Kā vienu no vietām, kur fotografēt aero foto (kravas auto) no gaisa, izvēlējāmies veco Rumbulas lidlauku, vietiņa ar zināmu piegaršu, vecās sasprēgājušās betona plāksnes bildēs izskatās gana iespaidīgi un kravas auto no augšas arī.

Mercedes Actros SLT, jā! tās ir mūsdienas, un izvēloties labāko no tirgū pieejamā, uzņēmums spēj nodrošināt vislabāko saviem klientiem.

Fotogrāfijas, kuras mēs izveidojām, uzņēmums izmantos:

  • web lapas saturam
  • bloga rakstiem
  • banneru izveidei
  • facebook marketingam
  • google+
  • plakātu izveidošanai
  • epastos, saziņai ar klientiem
  • apsveikuma kartiņām
  • kalendāra izveidei
  • un pēc citiem ieskatiem

 

Paldies Uldim un viņa foršajai komandai, kas divas dienas bija kopā ar mums un spēja būt gana pozitīvi foto laukumos. Mums, kā fotogrāfiem, kas veido bildes uzņēmumiem, prieks sadarboties un realizēt šāda veida projektus. Paldies.

 

Fotogrāfe – Nadja Kraukle
Aero foto – Ainārs Krauklis