KO MĒS DARĀM...

Mēs piedāvājam jums dažādas sadarbības iespējas. YouTube kanāla izveidošana, optimizēšana, funkciju iestatīšana, sociālo mediju saišu pievienošana un sasaistīšana ar web lapu. Katrā video pievienojot nepieciešamās saites uz jūsu produktivem vai pakaplojumiem. Tā ir tikai maza daļiņa no visa ko mēs varam un ko daram! Viens no galvenajiem ir video satura veidošana, apraksti, SEO un tegi, lai Google jūsu video virzītu uz primo lapu. Nodarbojamies arī ar attīstības stratēģiju/jaunu formātu meklēšanu, lai jūs ieņemtu līdera pozīciju tirgū. Atstājiet pieprasījumu, un mēs jums nosūtīsim piedāvājumu.

PAKALPOJUMU KLĀSTS

YouTube IZVEIDOŠANA

Pakalpojumā ietilpst: Izveidosim jums kanālu, aktivizēsim visas funkcijas un uztaisīsim "cover". Nokonfigurēsim SEO un izvietosim jūsu YouTube pirmo video. Kā arī saņemsiet video izvietošanas "check-list” + konsultāciju un padomus satura turpmākajā veidošanā.

Rezultātā saņemat pilnībā gatavu Youtube kanālu. Izmaksas: 189EUR

VIDEO VEIDOŠANA

Pakalpojumā ietilpst: Uzfilmēsim, samontēsim, uztaisīsim tiešraides, izveidosim video aprakstus, salinkosim ar jūsu web lapu un facebook. Ir iespējama tiešraide pat no drona. Video saturs ir viena no galvenajām mūsdienu pasaules tendencēm.

Izmaksas: no 280eur/menesī

KONSULTĀCIJA

Jūs varat saņemt padomus par sava projekta reklamēšanu vietnē Youtube. Konsultācijas ilgums ir 2h. Saņemsiet atbildes uz visiem jautājumiem, kā arī ieteikumus kanāla reklamēšanai. Tas notiek Skype vai klātienē. Lai konsultācija būtu efektīvāka, pirms tam ir jānosūta saite uz jūsu projektu, kā arī pamatjautājumi.

Youtube 2h konsultācijas izmaksas: 170 EUR

1 000 000 000

cilvēku katru mēnesi apmeklē YouTube

2025. gadā

82% no visa interneta trafika būs video

24h pārdošana

Optimizēts un noderīgs video darbojas gadiem ilgi

Zīmola lojalitāte

74% aptaujāto cilvēku preces vai pakalpojuma iegādi saistīja ar videoklipa skatīšanos

KO SAKA...

mūsu klienti un uzņēmumi par sadarbību ar mums?

Izmanto iespējas un esi #1

visu pārējo izdarīsim mēs!

UZRAKSTAT MUMS TAGAD...

Tad atnākat uz bezmaksas konsultāciju, kur izrunāsim jums svarīgas lietas

Īsumā aprakstat, kas ir padomā un ko vēlaties sasniegt.