Vienkopus praktiski visi mūsu pakalpojumi

Edgars Subrovskis
Edgars Subrovskis
09/10/2023
Pozitīvs čalis ar pavisam svaigu skatu uz video veidošanu. Uzticēju filmēšanu viņam un ne tikai saņēmu foršu video, kurš profesionāli attēlo uzņēmuma būtību, bet arī ieguvumu pozitīvisma devu, kā arī šo to iemācījos arī pats. Biju pārsteigts par idejām un to izpildījumu. Iesaku!
Reinis Širokovs
Reinis Širokovs
04/04/2023
Lieliska fotosesija! Profesionāla un reizē draudzīga attieksme. Ātrs rezultāts, skaistas bildes un smaids līdz ausīm! Noteikti iesaku sadarboties ar Aināru!
Gatis Frinde
Gatis Frinde
14/03/2023
Super pozītīvs cilvēks ar kuru sadarboties.Vienmēr atvērts ar jaunām idejām un noteikti savu darba amatu prot par visiem 100%
Edgars Teiss
Edgars Teiss
12/03/2023
Profesionāli un kvalitatīvi padarīts darbs. Iesaku Film Studio.
Juris Abatnieks
Juris Abatnieks
10/03/2023
Lieliska sadarbiiba! Viegli, profesionaali, aatri!
massmedium2
massmedium2
09/03/2023
The Best Film Studio ever! High level professionals, great equipment, amazing photos/videos. Highly recommended for any events and occasions. Love it!
Mārtiņš Vrubļevskis
Mārtiņš Vrubļevskis
09/03/2023
Attieksme un darba kvalitāte ļoti augstā līmenī. Iesaku, gan kā kāzu, gan reklāmas fotogrāfu un filmētāju. ???
Ilze Silova
Ilze Silova
09/03/2023
Paldies Film Studio un personīgi Aināram par profesionālu pieeju un par kvalitatīvu darbu.Noteikti iesaku ja meklējat profesionāļus savā jomā.Taps ne tikai kvalitatīvs video un fotogrāfijas,bet arī palīdzēs ar idejām kā to vislabāk paveikt.
Juris Stalmeistars
Juris Stalmeistars
06/03/2023
Vienā vārdā SUPER. Izprot tavas vēlmes, ko vēlies saredzēt. Lieki nekas nau jāstāsta. Plus nāk ar super ieteikumiem un idejām. Vienas no labākajām sadarbībām sanāca, ka tika dota iespēja brīvi izpausties. Ieteiktu Filmu Studiju ikvienam.

Video fimēšana, dažādu video veidošana

uzņēmumu video, pakalpojumu video, produktu video, pasākumu apskti, soc tīklu video, TikTok video, koncertu filmēšana, intervijas, filmēšana ar dronu, online kursu filmēšana, instagram reels video, utt utt.

Fotogrāfēšana

fotogrāfējam: uzņēmumus, rūpnīcas, ražotnes, produktus, cilvēku portretus, nekustamos īpašumus, ar dronu no augšas, utt utt.

Filmēšana un fotogrāfēšana ar dronu

nekustamie īpašumi, ražotnes, industriālie objekti, tūrisma objekti, Booking un AirBnB, auto, reklāmas video, ēku apsekošana, privātām vajadzībām, būvniecība, utt utt.

Google un YouTube

Sakārtojam Google My Business kontu, Izveidojam un palīdzam ar YouTube, Sakārtojam SEO lietas, izvietojam produktus un pakalpojumus iekš Google, sniedzam privātas konsultācijas, izveidojam video un foto šīm vietnēm.

Web lapa

Sakārtojam SEO lietas, produktu un pakalpojumu video, palīdzam nonākt Google 1 lapā, pakalpojumu un produktu foto, darbinieku foto, utt utt.

Konsultācijas un apmācības

par filmēšanu ar telefonu un par video montāžu telefonā – ienāciet iPhone Video School, par Google my business, par YouTube SEO, par SEO web lapās, par fotogrāfēšanu ar telefonu, par Zoom vietas iekārtošanu.


Sazinies ar mani jebkurā Tev ērtā laikā

+37122832595